Bu gizlilik bildirimi Ahmet Yardımcı Academy (olarak iş yapmak (“NARTER EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ,” “biz,” “bize,” veya “bizim), nasıl ve neden toplayabileceğimizi, saklayabileceğimizi, kullanabileceğimizi ve/veya paylaşabileceğimizi açıklar (“işlem“) hizmetlerimizi kullandığınızda bilgileriniz (“Hizmetler“), örneğin:
 • Herhangi bir satış, pazarlama veya etkinlik dahil olmak üzere diğer ilgili yollarla bizimle etkileşime geçmek
Sorularınız veya endişeleriniz mi var? Bu gizlilik bildirimini okumak, gizlilik haklarınızı ve seçimlerinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Politikalarımızı ve uygulamalarımızı kabul etmiyorsanız lütfen Hizmetlerimizi kullanmayın. Hala sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen adresinden bizimle iletişime geçin info@ahmetyardimci.net
ÖNEMLİ NOKTALARIN ÖZETİ
Bu özet, gizlilik bildirimimizin önemli noktalarını sağlar, ancak bu konuların herhangi biri hakkında daha fazla ayrıntıyı, her bir önemli noktayı takip eden bağlantıya tıklayarak veya aradığınız bölümü bulmak için aşağıdaki içindekiler tablomuzu kullanarak öğrenebilirsiniz. için. Doğrudan içindekiler tablomuza gitmek için burayı tıklayabilirsiniz.
Hangi kişisel bilgileri işleriz? Hizmetlerimizi ziyaret ettiğinizde, kullandığınızda veya Hizmetlerimizde gezindiğinizde, nasıl etkileşimde bulunduğunuza bağlı olarak kişisel bilgileri işleyebiliriz NARTER EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ ve Hizmetler, yaptığınız seçimler ve kullandığınız ürünler ve özellikler.
Herhangi bir hassas kişisel bilgiyi işliyor muyuz? Hassas kişisel bilgileri, gerektiğinde sizin izninizle veya yürürlükteki yasaların izin verdiği şekilde işleyebiliriz. 
Üçüncü taraflardan herhangi bir bilgi alıyor muyuz? Kamuya açık veritabanlarından, pazarlama ortaklarından, sosyal medya platformlarından ve diğer dış kaynaklardan bilgi alabiliriz.
Bilgilerinizi nasıl işleriz? Bilgilerinizi Hizmetlerimizi sağlamak, geliştirmek ve yönetmek, sizinle iletişim kurmak, güvenlik ve sahtekarlığı önlemek ve yasalara uymak için işleriz. Bilgilerinizi izniniz doğrultusunda başka amaçlarla da işleyebiliriz. Bilgilerinizi yalnızca bunu yapmak için geçerli bir yasal nedenimiz olduğunda işleriz. D
Hangi durumlarda ve hangi türleri kişisel bilgileri taraflarla paylaşıyor muyuz?
Bilgileri belirli durumlarda ve belirli kişilerle paylaşabiliriz.
Bilgilerinizi nasıl güvende tutuyoruz? Biz organizasyonel ve kişisel bilgilerinizi korumak için yürürlükte olan teknik süreç ve prosedürler. Ancak internet üzerinden hiçbir elektronik aktarımın veya bilgi depolama teknolojisinin %100 güvenli olduğu garanti edilemez; dolayısıyla bilgisayar korsanlarının, siber suçluların veya diğer yetkisiz üçüncü taraflar güvenliğimizi alt edemeyecek ve bilgilerinizi uygunsuz bir şekilde toplayamayacak, erişemeyecek, çalamayacak veya değiştiremeyecektir. 
Haklarınız nelerdir? Coğrafi olarak nerede bulunduğunuza bağlı olarak geçerli gizlilik yasası, kişisel bilgilerinizle ilgili belirli haklara sahip olduğunuz anlamına gelebilir.
Haklarınızı nasıl kullanırsınız? Haklarınızı kullanmanın en kolay yolu, mevcut veri sahibi talep formumuzu doldurmaktır. Geçerli veri koruma yasalarına uygun olarak her türlü talebi değerlendirip harekete geçeceğiz.
Ne hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsunuz? NARTER EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ topladığımız herhangi bir bilgiyle ilgileniyor mu?
Bildirimin tamamını incelemek için
burayı tıklayın.

 

İÇİNDEKİLER

 

1. HANGİ BİLGİLERİ TOPLUYORUZ?
Bize açıkladığınız kişisel bilgiler
Kısacası:Bize sağladığınız kişisel bilgileri topluyoruz.
Bize gönüllü olarak sağladığınız kişisel bilgileri,Hizmetlerdeki faaliyetlere katıldığınızda veya başka bir şekilde bizimle iletişime geçtiğinizde, bizim veya ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmekle ilgilendiğinizi ifade etmek.

 

Tarafınızdan Sağlanan Kişisel Bilgiler. Topladığımız kişisel bilgiler bizimle ve Hizmetlerle olan etkileşimlerinizin bağlamına, yaptığınız seçimlere ve kullandığınız ürün ve özelliklere bağlıdır. kullanmak. Topladığımız kişisel bilgiler aşağıdakileri içerebilir:
 • isimler
 • telefon numaraları
 • e-mail adresleri
 • posta adresleri
 • İletişim Tercihleri
 • iletişim veya kimlik doğrulama verileri

 

Hassas bilgi. Gerektiğinde, sizin izninizle veya yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, aşağıdaki kategorilerdeki hassas bilgileri işleriz:
 • sağlık verileri
 • Irk veya etnik kökeni açığa vuran bilgiler
 • çıplaklık dahil kişisel resimler
Bize sağladığınız tüm kişisel bilgiler doğru, eksiksiz ve doğru olmalıdır ve bu tür kişisel bilgilerde herhangi bir değişiklik olması durumunda bizi bilgilendirmelisiniz.

 

Otomatik olarak toplanan bilgiler
Kısacası:Hizmetlerimizi ziyaret ettiğinizde İnternet Protokolü (IP) adresiniz ve/veya tarayıcınız ve cihaz özellikleriniz gibi bazı bilgiler otomatik olarak toplanır.
Hizmetleri ziyaret ettiğinizde, kullandığınızda veya gezindiğinizde belirli bilgileri otomatik olarak toplarız. Bu bilgiler spesifik kimliğinizi açığa çıkarmaz (adınız veya iletişim bilgileriniz gibi) ancak IP adresiniz, tarayıcı ve cihaz özellikleriniz, işletim sisteminiz, dil tercihleriniz, yönlendiren URL’ler, cihaz adınız, ülkeniz, konumunuz gibi cihaz ve kullanım bilgilerini içerebilir Hizmetlerimizi nasıl ve ne zaman kullandığınıza ilişkin bilgiler ve diğer teknik bilgiler. Bu bilgilere öncelikle Hizmetlerimizin güvenliğini ve işleyişini sürdürmek ve dahili analiz ve raporlama amaçlarımız için ihtiyaç duyulur.
Birçok işletme gibi biz de çerezler ve benzeri teknolojiler aracılığıyla bilgi topluyoruz.
Topladığımız bilgiler şunları içerir:
 • Günlük ve Kullanım Verileri. Günlük ve kullanım verileri, Hizmetlerimize eriştiğinizde veya Hizmetlerimizi kullandığınızda sunucularımızın otomatik olarak topladığı ve bizim kaydettiğimiz hizmetle ilgili, teşhis, kullanım ve performans bilgileridir. günlük dosyalarında. Bizimle nasıl etkileşimde bulunduğunuza bağlı olarak, bu günlük verileri IP adresinizi, cihaz bilgilerinizi, tarayıcı türünüzü ve ayarlar ile Hizmetlerdeki etkinliklerinize ilişkin bilgileri (tarih/saat damgaları gibi) içerebilir. kullanımınız, görüntülenen sayfalar ve dosyalar, aramalar ve hangi özellikleri kullandığınız gibi gerçekleştirdiğiniz diğer işlemlerle ilişkili), cihaz etkinliği bilgileri (sistem etkinliği, hata raporları (bazen olarak da adlandırılır) gibi)”çökme dökümleri”;) ve donanım ayarları).
 • Cihaz Verileri. Hizmetlere erişmek için kullandığınız bilgisayarınız, telefonunuz, tabletiniz veya diğer cihazınız hakkındaki bilgiler gibi cihaz verilerini topluyoruz. Kullanılan cihaza bağlı olarak bu cihaz verileri, IP adresiniz (veya proxy sunucunuz), cihaz ve uygulama kimlik numaralarınız, konumunuz, tarayıcı türünüz, donanım modeliniz, İnternet servis sağlayıcınız ve/veya mobil operatörünüz, işletim sisteminiz ve sistem yapılandırma bilgileri.
 • Konum Verileri. Cihazınızın konumuyla ilgili kesin veya kesin olmayan bilgiler gibi konum verilerini topluyoruz. Ne kadar bilgi topladığımız, Hizmetlere erişmek için kullandığınız cihazın türüne ve ayarlarına bağlıdır. Örneğin, bize mevcut konumunuzu bildiren (IP adresinize göre) coğrafi konum verilerini toplamak için GPS ve diğer teknolojileri kullanabiliriz. Bilgilere erişimi reddederek veya cihazınızdaki Konum ayarınızı devre dışı bırakarak bu bilgileri toplamamıza izin vermemeyi tercih edebilirsiniz. Ancak kapsam dışında kalmayı tercih ederseniz Hizmetlerin belirli özelliklerini kullanamayabilirsiniz.

 

Diğer kaynaklardan toplanan bilgiler
Kısacası: Genel veritabanlarından, pazarlama ortaklarından, ‘dan sınırlı veri toplayabiliriz.ve diğer dış kaynaklar.
Size ilgili pazarlama, teklif ve hizmetleri sunma yeteneğimizi geliştirmek ve kayıtlarımızı güncellemek amacıyla, kamuya açık veritabanları, ortak pazarlama ortakları, bağlı kuruluş programları, veri sağlayıcılar gibi diğer kaynaklardan hakkınızda bilgi alabiliriz. ve diğer üçüncü taraflardan. Bu bilgiler posta adreslerini, iş unvanlarını, e-posta adreslerini, telefon numaralarını, amaç verilerini (veya kullanıcı davranış hedefli reklam ve etkinlik tanıtımı amacıyla İnternet Protokolü (IP) adresleri, sosyal medya profilleri, sosyal medya URL’leri ve özel profiller.

 

2. BİLGİLERİNİZİ NASIL İŞLİYORUZ?
Kısacası: Hizmetlerimizi sağlamak, geliştirmek ve yönetmek, sizinle iletişim kurmak, güvenlik ve sahtekarlığı önlemek ve yasalara uymak için bilgilerinizi işleriz. Bilgilerinizi izniniz doğrultusunda başka amaçlarla da işleyebiliriz.

Kişisel bilgilerinizi, Hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza bağlı olarak aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle işleriz:

 • Kullanıcıya hizmet sunmak ve sunulmasını kolaylaştırmak. İstediğiniz hizmeti size sunmak için bilgilerinizi işleyebiliriz.
 • Kullanıcı sorularına yanıt vermek/kullanıcılara destek sunmak. Sorularınıza yanıt vermek ve talep edilen hizmetle ilgili karşılaşabileceğiniz olası sorunları çözmek için bilgilerinizi işleyebiliriz.
 • Size idari bilgiler göndermek için. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılar, şartlar ve politikalarımızdaki değişiklikler ve diğer benzer bilgileri size göndermek için bilgilerinizi işleyebiliriz.
 • İşlemlerinizi yerine getirmek ve siparişlerinizi yönetin. Bilgilerinizi adresine işleyebiliriz. Hizmetlerimiz aracılığıyla yaptığınız siparişlerinizi, ödemelerinizi, iadelerinizi ve değişimlerinizi yönetebilirsiniz.
 • Kullanıcılar arası iletişimi etkinleştirmek için. Başka bir kullanıcıyla iletişime izin veren tekliflerimizden herhangi birini kullanmayı seçerseniz bilgilerinizi işleyebiliriz.
 • Geri bildirim istemek için. Geri bildirim istemek ve Hizmetlerimizi kullanımınızla ilgili olarak sizinle iletişime geçmek için gerektiğinde bilgilerinizi işleyebiliriz.
 • Size pazarlama ve tanıtım iletişimleri göndermek için. Pazarlama tercihlerinize uygun olması halinde, bize gönderdiğiniz kişisel bilgileri pazarlama amaçlarımız doğrultusunda işleyebiliriz. İstediğiniz zaman pazarlama e-postalarımızdan vazgeçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bkz. “GİZLİLİK HAKLARINIZ NELERDİR?“altında).
 • Size hedefli reklam sunmak için. Geliştirmek ve görüntülemek için bilgilerinizi işleyebiliriz kişiselleştirilmişilgi alanlarınıza, konumunuza ve daha fazlasına göre uyarlanmış içerik ve reklamlar.
 • Hizmetlerimizi korumak için. Dolandırıcılık izleme ve önleme de dahil olmak üzere, Hizmetlerimizi güvenli ve güvenli tutma çabalarımızın bir parçası olarak bilgilerinizi işleyebiliriz.
 • Kullanım eğilimlerini belirlemek için. Hizmetlerimizi nasıl kullandıklarını daha iyi anlamak ve böylece onları iyileştirebilmek için Hizmetlerimizi nasıl kullandığınıza ilişkin bilgileri işleyebiliriz.
 • Pazarlama ve tanıtım kampanyalarımızın etkinliğini belirlemek için. Sizinle en alakalı pazarlama ve tanıtım kampanyalarını nasıl sunacağımızı daha iyi anlamak için bilgilerinizi işleyebiliriz.
 • Bir bireyin hayati çıkarlarını kurtarmak veya korumak için. Bir bireyin hayati çıkarlarını kurtarmak veya korumak (örneğin, zararı önlemek) için gerektiğinde bilgilerinizi işleyebiliriz.

 

3. BİLGİLERİNİZİ İŞLEMEK İÇİN HANGİ YASAL DAYANAKLARA GÜVENİYORUZ?
Kısacası: Kişisel bilgilerinizi yalnızca gerekli olduğuna inandığımızda ve geçerli bir yasal nedene sahip olduğumuzda işleriz (ör.,yasal dayanak) bunu yürürlükteki yasalara göre yapmak, örneğin sizin izninizle, yasalara uymak, size gireceğiniz hizmetleri sağlamak veya yerine getirmek haklarınızı korumak veya sözleşmeden doğan yükümlülüklerimiz yerine getirmek meşru ticari çıkarlarımız.
AB veya Birleşik Krallık’ta bulunuyorsanız bu bölüm sizin için geçerlidir.
Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) ve Birleşik Krallık GDPR’si, kişisel bilgilerinizi işlemek için dayandığımız geçerli yasal dayanakları açıklamamızı gerektirmektedir. Bu nedenle, kişisel bilgilerinizi işlemek için aşağıdaki yasal dayanaklara güvenebiliriz:
 • Onay. Bize izin verdiyseniz (ör.) bilgilerinizi işleyebiliriz., onayınız) kişisel bilgilerinizin belirli bir amaç için kullanılmasına. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz.
 • Bir Sözleşmenin İfası. Gerekli olduğuna inandığımızda kişisel bilgilerinizi işleyebiliriz yerine getirmek Hizmetlerimizi sağlamak da dahil olmak üzere veya sizinle bir sözleşme yapmadan önce talebiniz üzerine size karşı sözleşmeden doğan yükümlülüklerimiz.
 • Meşru Çıkarlar. Meşru ticari çıkarlarımıza ulaşmak için makul ölçüde gerekli olduğuna ve bu çıkarların sizin çıkarlarınıza ve temel hak ve özgürlüklerinize ağır basmadığına inandığımızda bilgilerinizi işleyebiliriz. Örneğin, kişisel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlarla açıklanan bazı amaçlar doğrultusunda işleyebiliriz:
 • Kullanıcılara ürün ve hizmetlerimizle ilgili özel teklifler ve indirimler hakkında bilgi gönderin
 • Geliştirin ve sergileyin kişiselleştirilmiş ve kullanıcılarımız için alakalı reklam içeriği
 • Analiz et Kullanıcıların katılımını sağlamak ve onları elde tutmak amacıyla Hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için Hizmetlerimiz nasıl kullanılıyor?
 • Pazarlama faaliyetlerimize destek olun
 • Sorunları teşhis edin ve/veya dolandırıcılık faaliyetlerini önleyin
 • Kullanıcı deneyimini geliştirebilmemiz için kullanıcılarımızın ürünlerimizi ve hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayın
 • Yasal Yükümlülükler. Bir kolluk kuvveti veya düzenleyici kurumla işbirliği yapmak, yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek veya uygulamak gibi yasal yükümlülüklerimize uymak için gerekli olduğuna inandığımız durumlarda bilgilerinizi işleyebiliriz. yasal haklarımızı savunmak veya dahil olduğumuz bir davada delil olarak bilgilerinizi ifşa etmek.
 • Hayati Çıkarlar. Bilgilerinizi, hayati çıkarlarınızı veya üçüncü bir tarafın hayati çıkarlarını korumak için gerekli olduğuna inandığımız durumlarda (ör. herhangi bir kişinin güvenliği.
Kanada’da bulunuyorsanız bu bölüm sizin için geçerlidir.

Bize özel izin verdiyseniz bilgilerinizi işleyebiliriz (ör.,açık rıza) kişisel bilgilerinizi belirli bir amaç için veya izninizin anlaşılabileceği durumlarda (ör., zımni onay). Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz.

Bazı istisnai durumlarda, yürürlükteki kanunlar kapsamında bilgilerinizi izniniz olmadan işlememize yasal olarak izin verilebilir;

örneğin:

 • Toplamanın açıkça bireyin çıkarına olduğu ve rızanın zamanında alınamadığı durumlarda
 • Soruşturmalar ve sahtekarlığın tespiti ve önlenmesi için
 • Belirli koşulların karşılanması koşuluyla ticari işlemler için
 • Tanık ifadesinde yer alıyorsa ve toplama işlemi değerlendirme